Przedszkolny Konkurs Piosenki

Przedszkolny Konkurs Piosenki

W dniu 24.03.2023 r. dzieci uczestniczyły w Przedszkolnym Konkursie Piosenki „Śpiewające Brzdące”. Cała grupa I wspólnie zaśpiewała dwie piosenki. Pozostałe grupy wytypowały po dwóch solistów. Każdy z nich występował z jednym utworem przy współtowarzyszeniu swojej grupy (zachwycającej kostiumami i ciekawą choreografią). Mali artyści odważnie i przepięknie zaśpiewali piosenki, a publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami.

Jury przyznało nagrody dla każdego indywidualnego artysty:
I miejsce – Zuzanna gr. IV z piosenką „Kocham cię, Ti amo, Je t`aime”
II miejsce – Kaja gr. V z piosenką „112 numer alarmowy”
III miejsce – Maja gr. II z piosenką „Poleczka”
Pozostali soliści otrzymali wyróżnienia, natomiast towarzyszące im grupy dyplomy i słodki poczęstunek.

Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy!