Wycieczka do Jaśkowego Sadu w Czchowie odbędzie się we wtorek 9 października. Tego dnia z wycieczki skorzystają zatem grupy 2 i 3, jak i starsze, 4 i 5. W przypadku opadów deszczu wycieczka nie odbędzie się.

Koszt: 35zł

Program wycieczki dla grup 2 i 3:

8:15 śniadanie w przedszkolu.

8:50 wyjazd spod przedszkola.

10:00 – 13:00 pobyt w Jaśkowym Sadzie:

- zabawa z alpakami,

- aktywność na świeżym powietrzu, plac zabaw, piaskownica,

- posiłek,

- rejs promem przez Dunajec.

Około 14:00 powrót do przedszkola.

14:15 obiad w przedszkolu.

Program wycieczki dla grup 4 i 5:

10:30 wcześniejszy obiad w przedszkolu.

10:50 wyjazd spod przedszkola.

12:00 – 15:00 pobyt w Jaśkowym Sadzie:

- zabawa z alpakami,

- aktywność na świeżym powietrzu, plac zabaw, piaskownica,

- posiłek,

- rejs promem przez Dunajec.

Około 16:00 powrót do przedszkola.

W ramach podwieczorku dzieci otrzymają z przedszkola prowiant: napój oraz drożdżówkę lub bułeczkę. N miejscu dodatkowo dzieci otrzymają domową muffinkę i herbatę. Prosimy, aby każde z dzieci było wyposażone w mały plecaczek, chusteczki higieniczne. Równocześnie prosimy, aby nie dawać dzieciom pieniędzy, sprzętu elektronicznego, czekoladowych wyrobów, landrynek, chipsów, napojów gazowanych.

Przedświąteczny czas obdarowywania do zauważenia "braci mniejszych" skłania. Więc postanawiają grupy przedszkolaków zebrać dary tym co swego człowieka nie maja. Los ich nie rozpieszczał, wciąż na dom czekają. I jeszcze: Ptakom smakołyki także się dostały, POKARMY, które dzieci same przygotowały.

23 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Dzień Misia

Kopalnia Soli Bochnia jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.
Wycieczka była bardzo ciekawa. Spędziliśmy czas w kopalni aktywnie korzystając z różnorodnych atrakcji. Wróciliśmy zmęczeni ale pełni pozytywnych wrażeń.

Bochnia

Efektem pracy dzieci na zajęciach malarstwa olejnego jest obraz, który zdobi ścianę w sali grupy IV. Jest to wspólna praca przedszkolaków z niewielkim udziałem nauczycielki.

Malarstwo

Już po raz czwarty w SP 23 w tarnowie odbyły się warsztaty przygotowane przez Grupę Warsztatowo - Edukacyjną „Urwis”, którą tworzą nauczyciele i wychowawcy tej placówki.Podczas warsztatów dzieci oglądały interesującą prezentację, odwiedziły szkolne „planetarium”, uczestniczyły w zajęciach muzyczno - ruchowych oraz plastycznych. Każda grupa otrzymała stosowny Certyfikat.

7 listopada we wtorek o godzinie 15.00 odbędzie się w przedszkolu zebranie Rady Rodziców.

22 listopada zapraszamy dzieci z grup: II, III, IV i V na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni.

My się nigdy nie nudzimy. Robimy zapasy na zimę - nasze kompociki. Dzieci gr III. Zapraszamy do Galerii Przedszkolaka oraz nasz fanpage na Facebooku po więcej zdjęć z tego wydarzenia.

Przetwory