Szanowni Rodzice!

Informujemy, że od dnia 1 lipca 2020r. przedszkole rozpoczyna zajęcia opiekuńczo-wychowawcze na okres wakacyjny (tj. 01.07.2020 - 31.08.2020). Dzieci będą objęte opieką zgodnie z Państwa deklaracją zawartą w ankiecie, którą wychowawcy grup przekazali wszystkim Rodzicom w czerwcu 2020r.

Z powodu trwającej epidemii przedszkole zobowiązane jest do przestrzegania wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 czerwca 2020r.  Ministra Zdrowia oraz zaleceń Ministra Edukacji Narodowej dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat  3.

W związku z powyższym do przedszkola będą uczęszczać wyłącznie dzieci tych rodziców, którzy złożą stosowne oświadczenia załączone do procedur.

Prosimy o niezwłoczne wypełnienie i złożenie oświadczeń.

Procedury i oświadczenia w formie załączników są dostępne na stronie internetowej przedszkola: www.przedszkolepodsmerfem.pl w aktualnościach z dnia 20 maja 2020r. punkt 2. Procedura bezpieczeństwa i aktualizacja 04.06.2020r.