INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ZAJĘCIA

WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECKA

W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 18 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W TARNOWIE

Szanowni Rodzice !

W  uzgodnieniu z  organem prowadzącym i za zgodą rodziców dzieci posiadających opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, podjęto decyzję o możliwości ponownego uruchomienia zajęć prowadzonych bezpośrednio z dzieckiem, na terenie przedszkola od dnia 15 czerwca 2020 r.

Godziny zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci, których rodzice wyrażą zgodę na bezpośrednie uczestnictwo w zajęciach ich dzieci na terenie przedszkola, w okresie epidemicznym zostaną ustalone indywidualnie i przekazane przez specjalistów prowadzących
 z nimi zajęcia, na podstawie złożonej przez Państwa indywidualnej zgody.

Rodzice, którzy chcą aby ich dziecko brało udział w zajęciach wczesnego wspomagania rozwoju na terenie przedszkola zobowiązani są do złożenia stosownych oświadczeń do dnia 10  czerwca 2020.

Druki oświadczeń dostępne są poniżej na stronie internetowej przedszkola

Komplet uzupełnionych dokumentów (załącznik 1, 2, 3, 4, klauzula RODO) wraz z podpisami należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w uzasadnionych przypadkach, po uprzednim kontakcie telefonicznym poduszcza się dostarczenie dokumentów do placówki osobiście.

Dokumenty do odesłania:

Załączniki (1, 2, 3, 4)

Klauzula RODO

Dokumenty do zapoznania się:

Procedura przyjęć dzieci na zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Procedura bezpieczeństwa obowiązująca podczas realizacji zajęć Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.