Informujemy, że za zgodą organu prowadzącego Urzędu Miasta Tarnowa, Przedszkole Publiczne Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie rozpoczyna stacjonarne zajęcia opiekuńczo-wychowawcze od dnia 25 maja 2020r.

Ze względu na panującą pandemię, otwarcie przedszkola jest możliwe wyłącznie przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia oraz zaleceń Ministra Edukacji Narodowej z dnia 4 maja 2020r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki na dziećmi w wieku do lat 3.

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego

Dyrektor wspólnie z organem prowadzącym w oparciu o powyższe wytyczne określili szczegółowe rozwiązania w zakresie przyjęcia dzieci do przedszkola.

Uprzejmie prosimy Rodziców o zapoznanie się z podanymi poniżej obowiązującymi obecnie procedurami postępowania. Po zapoznaniu się z procedurami, zadaniem Rodziców, którzy zadeklarowali przyprowadzenie dziecka do przedszkola w trakcie telefonicznej rozmowy z nauczycielem przedszkola, jest wypełnienie poniżej znajdujących się oświadczeń. Prosimy o przesłanie skanów lub elektronicznie wypełnionych oświadczeń, podając w tytule wiadomości imię i nazwisko dziecka, w nieprzekraczalnym terminie do 21 maja 2020r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Procedura pierwszeństwa przyjęć do Przedszkola Publicznego Nr 18

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Załącznik nr 5

2. Procedura bezpieczeństwa l aktualizacja 04.06.20 r.

3. Procedura postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia choroby.