Szanowni Rodzice!

Złożone w sekretariacie przedszkola w formie papierowej do dnia 25 marca wnioski zostały zweryfikowane.

W dniu 22 kwietnia 2020 r. na stronach internetowych przedszkoli publicznych w Tarnowie zostaną podane do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do tych przedszkoli na rok szkolny 2020/2021.

Do rodziców zostaną wysłane e-maile z informacją o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu ich dziecka.

W dniach 22.04.2020 - 24.04.2020 do godziny 15.00, rodzice powinni potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danego przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia.

Z uwagi na ograniczone możliwości bezpośredniego kontaktowania się z przedszkolem, w celu potwierdzenia woli należy wysłać informację z adresu e-mail wskazanego przez rodzica we wniosku, jako adres kontaktowy.

Treść informacji:
Potwierdzam, że moje dziecko .............. w roku szkolnym 2020/2021 będzie uczęszczało do Przedszkola Publicznego Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Westerplatte 10, 33-100 Tarnów, zadeklarowanego we wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola..................( imię i nazwisko)

W/w potwierdzenie proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forma papierowa nie jest wymagana.

Brak potwierdzenia woli przyjęcia do danego przedszkola w w/w terminie będzie skutkował wykreśleniem dziecka z listy zakwalifikowanych i utratą miejsca w przedszkolu.