Drodzy Rodzice !

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie: „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci oraz prawidłowe gospodarowanie odpadami. Od 19.08.2019 r. do 06.09.2019 r. w placówce odbywa się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zbieramy: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt RTV i AGD, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe itp. Nie odbieramy tonerów i świetlówek. W dniach 04.09 - 05.09 będziemy przyjmować  sprzęt o większych rozmiarach. Prosimy o wcześniejszą informację od  Państwa, że zamierzacie go  przynieść. W zamian za zużyty sprzęt elektroniczny      i elektryczny przedszkole otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Organizatorem akcji jest Green Office Ecologic Sp. z o.o. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl.

Zachęcamy do udziału w akcji !